Дверна фурнітура

При виборі міжкімнатних дверей важливо приділити увагу добору якісної фурнітури. Ці комплектуючі елементи виконують важливі функції у правильному та довговічному функціонуванні конструкції. Фурнітура для дверей відіграє не тільки практичну, а й естетичну роль, робить зовнішній вигляд дверного полотна привабливим, завершеним.

Якісна дверна фурнітура – запорука правильного функціонування

До цієї групи комплектуючих деталей відносяться дверні ручки, замки, клямки, ущільнювачі, петлі, доводчики, обмежувачі. Від їхньої якості залежить надійність функціонування та міцність будь-яких дверей. Для виробництва дверної фурнітури використовуються міцні та благородні метали. До них відносяться латунь, алюміній, цинк, бронза, сталь та багато інших, а також сплави. Використання гальванічного напилення на поверхні виробів робить їх яскравішими і навіть збільшує термін експлуатації.

У каталозі нашого інтернет магазину представлена ​​дверна фурнітура, яку можна купити за прийнятними цінами. Ми пропонуємо продукцію від відомих світових виробників, різних цінових категорій, бюджетні та ексклюзивні моделі. Вибираючи елементи важливо, щоб вони гармонували один з одним. Що стосується практичних властивостей, то для замків і засувок найважливіше їх безшумний і плавний хід, міцна замкова пружина. Литі дверні ручки вважаються більш надійними, ніж каркасні. Важливо звертати увагу і на виробника та віддавати перевагу авторитетним та перевіреним компаніям.

Найкраще підбирати та купувати фурнітуру разом із дверним блоком, оскільки при цьому потрібно враховувати вагу, матеріал, точні розміри всієї конструкції.

Дверна фурнітура у нашому онлайн магазині відрізняється високою якістю, доступними розцінками та довговічністю. Ми надаємо клієнтам високий рівень сервісу та прикладаємо максимум зусиль для задоволення їхніх запитів.