Міжкімнатні двері

Облаштовуючи своє житло, кожна людина намагається досягти гармонії, бездоганності, поєднання всіх елементів інтер’єру. Міжкімнатні двері можна назвати однією з головних складових будь-якого інтер’єру. Гідний варіант дверної конструкції може стати справжньою окрасою приміщення будь-якого стилістичного оформлення, надати йому індивідуального та неповторного вигляду.

Дерев’яні міжкімнатні двері: основні властивості та переваги

Двері виготовляються із різних матеріалів, проте найбільшою популярністю серед споживачів користуються міжкімнатні дерев’яні двері. Вони виготовляються з натурального, екологічно чистого матеріалу, мають чудові теплоізолюючі властивості, створюють затишну і комфортну атмосферу, чудово поглинають всі сторонні звуки. Маючи неперевершений зовнішній вигляд і приємні на дотик, двері з дерева відмінно доповнять вибраний стиль оформлення приміщення і прослужать своїм господарям багато років.

Дерев’яні двері міжкімнатні, представлені в нашому каталозі продукції, мають високу якість і цінні характеристики. Якість представлених виробів безпосередньо залежить від дотримання всіх норм та технологій при виробничому процесі. Усі моделі полотен виготовлені з натуральної сировини та оброблені спеціальними засобами, які усувають небажані властивості деревини та підсилюють її позитивні риси. Спеціальні лаки та просочення створюють водовідштовхувальний бар’єр, роблять двері стійкими до ультрафіолетових променів та негативних руйнівних процесів.

Наша компанія забезпечує скрупульозне виконання всіх етапів виробничого процесу, здійснює контроль якості на кожній стадії роботи. Ми дотримуємось всіх промислових правил під час виробництва. Застосування інноваційних технологій, сучасного німецького та італійського обладнання, а також особиста відповідальність кожного співробітника стає запорукою високої якості, надійності та міцності кожної виготовленої одиниці продукції. Великий вибір моделей та колірної гами дозволяє навіть найвибагливішому покупцеві вибрати двері дерев’яні міжкімнатні на свій смак.

Двері «Промінь» – це якісні конструкції, які стійкі до негативного впливу зовнішніх факторів та фізичних впливів. Ми прикладаємо максимум зусиль для задоволення високого попиту попиту і несемо повну відповідальність за свою продукцію.