Вибір дверей

Починати вибір міжкімнатних дверей найкраще з перегляду каталогу нашого сайту. Тут представлена докладна інформація про матеріали дверного полотна, варіанти обробки, вартості та ін. – все це дозволить вам вибрати відповідний виріб. Побачити моделі, що сподобалися, можна в наших магазинах, де працюють кваліфіковані консультанти, здатні відповісти на всі ваші питання і допомогти з вибором.

Виробництво

Для виготовлення дверних блоків використовуємо екологічно чистий пиломатеріал. Дверне полотно виготовляється із клеєного щита хвойних порід деревини. Полотна шпонуються по обидва боки шпоном на імпортному устаткуванні за допомогою водорозчинного клею класу D3. Усі штапики виготовляються із цільного масиву деревини на високоточних італійських верстатах.

Коробка дверного блоку виготовляється з високоякісного бруса на італійських та німецьких верстатах, що забезпечує йому ідеальну геометрію. Лиштва та розширювач дверного блоку виготовляються із щита хвойних порід деревини, шпонованого різним шпоном.

Деталі ґрунтуються, фарбуються і лакуються на автоматичному фарбово-сушильному комплексі. Для фарбування дверей використовуються поліуретанові лаки, які після полімеризації стають екологічно безпечними та захищають поверхню від шкідливих впливів навколишнього середовища. Після проходження контролю якості готовий дверний блок пакується.

Технологічна лінія має можливість виготовлення дверей стандартних та нестандартних розмірів, форм та художніх рішень.

Завдяки використанню високоточного новітнього обладнання та контролю виготовлення на кожній стадії виробництва якість продукції зберігається на високому рівні. Наші двері ніколи не підведуть покупця і будуть служити йому десятиліттями, а завдяки використанню тільки натуральних матеріалів ви будете впевнені в їхній безпеці для вашого здоров’я.

Двері та отвори

Стандартні дверні блоки виготовляються для стандартних прорізів – висотою 2100 мм і шириною 700, 800 або 900 мм, при цьому розмір дверного блоку за габаритами коробки становить відповідно 2070х670, 2070х770 або 2070х870 мм, що забезпечує. Таким розмірам коробки відповідає розмір дверного полотна відповідно 608х2034, 708х2034, 808х2034 мм. Якщо ж у вас отвір під двері має нестандартні розміри – не біда – телефонуйте нам, і ми виготовимо дверний блок якраз для вашого отвору! Якщо глибина Вашого дверного отвору більше 80 мм – до коробки докуповується розширювач (додаткова планка), яка підрізається у розмір отвору. Якщо у вас у суміжних приміщеннях підлога знаходиться в одному рівні, ідеальним буде варіант дверей без порогу, якщо ж у різних кімнатах є перепад рівня підлоги – потрібен дверний блок із порогом. Лицьова та тильна обналичка регульована (Г-подібна) – за рахунок «зуба» легко ховаються неточності установки. Додатково двері комплектуються гумовим ущільнювачем, який забезпечить м’яке та безшумне закривання.

Багато моделей дверних блоків виготовляються у двох варіантах – глухими та зі склом. Скло на вибір – прозоре чи матове (біле чи бронза), а також візерункове (за домовленістю із замовником).

Запорука довговічної служби дверного блоку – якісна фурнітура. За бажанням замовника ми комплектуємо двері перевіреною фурнітурою європейських брендів зі світовим ім’ям: Hafele, AGB, KFV, Istar та ін.

Фактура та колір

Слід пам’ятати, що різні породи деревини мають різну текстуру та фактуру. Деякі гладкі і без видимого малюнка (наприклад вільха), а деякі – з вираженою фактурою та малюнком (наприклад, дуб). Також не варто забувати про такий сучасний матеріал, як шпон файн-лайн, який може імітувати будь-яку текстуру матеріалу. Який матеріал дверей Ви бажаєте бачити у себе в приміщенні – залежить від ваших уподобань.

Можливі колірні рішення можуть бути як тонування (тон і лак із збереженням видимої текстури деревини), так і фарбування у будь-який колір згідно з каталогом RAL. На зображеннях показані стандартні можливі колірні рішення дверей кожної моделі, але можливі інші тонування за Вашим бажанням і зразком.