Категорії
Новини

Як правильно вибрати металопластикові вікна під час війни

Навіть у воєнний час виникає потреба вибрати надійні металопластикові вікна. В результаті обстрілів вилітають шибки в будинках, люди намагаються закінчити найнеобхідніші ремонтні роботи, або просто настав час замінити старі склопакети – у будь-якому випадку дуже важливо серйозно підійти до скління. Пропозицій заміни вікон у Києві досить багато, тому варто уважно вибирати не тільки самі склопакети, а й компанію, яка здійснить якісний монтаж чи ремонт. Багато позитивних відгуків від мешканців столиці отримує компанія Vizer.

Що особливо важливо при встановленні вікон під час війни

У воєнний період як ніколи важливо вибрати надійні вікна. Вони і виконуватимуть функцію захисту, і зберігатимуть тепло в будинку. Розглянемо найважливіші характеристики:

  • загартоване скло забезпечує велику безпеку завдяки своїй підвищеній ударостійкості – такі металопластикові вікна будуть міцнішими, ніж звичайні, що особливо цінно під час військових дій;
  • збільшена товщина металопластикового профілю підвищує рівень звукоізоляції – цей параметр оцінять люди, які проживають у галасливих містах або неподалік залізниці, аеропортів;
  • наявність інертного газу між склом підвищує шумоізоляцію та енергозберігаючі властивості пакета;
  • застосування спеціального покриття на вікнах забезпечує захист від сонця – шпалери на стінах, картини, речі не вигоряють під впливом агресивної дії сонячних променів.

Багато майстрів рекомендують металопластикові профілі А-класу, які характеризуються товщиною від 0,3 см. Такі профілі здатні забезпечити відмінну звуко- та теплоізоляцію. Правильно вибрані вікна дозволять суттєво заощадити на електроенергії – влітку вони зберігатимуть прохолоду довше, ніж їхні аналоги, а взимку збережуть тепло в будинку.

Заміна вікон: важлива кожна деталь

Багато людей часто зосереджують свою увагу виключно на профілі та склопакетах, вивчають багато інформації про виробників цих елементів. Дійсно, профіль та скло – основа металопластикової конструкції, проте є деталі, які здатні зіпсувати будь-який, навіть ідеальний комплекс.

Для надійної експлуатації протягом багатьох років у конструкції має бути використана якісна фурнітура. Все ж таки вікнами люди користуються часто – відкривають, закривають, залишають на провітрювання. Міцні комплектуючі можуть збільшити функціональність простого металопластикового вікна, додати корисні механізми при використанні – це захист від зломів, мікропровітрювання та інші додаткові функції.

Крім того, якісне встановлення вікон теж відіграє не останню роль. Фахівці, перш ніж зробити монтаж металопластикового профілю, виробляють ретельне вимірювання вікон, що вимагають заміни, оскільки від цих параметрів залежить точність монтажу.

Майстри компанії Vizer мають величезний досвід у монтажі та ремонті вікон будь-якої складності. Ви завжди зможете звернутися за професійною консультацією та якісною роботою з гарантією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні записи