Категорії
Новини

Навіщо потрібні розсувні двері?

Полотна зі стулками, що ковзають вздовж напрямних, з’явилися на українському ринку порівняно недавно – у 1990-ті. Оскільки відтоді вони не стали менш популярними, сучасні виробники продовжують розробляти нові цікаві моделі купе. Якісні розсувні двері в Києві можна купити в «Центрі Дверей».

Динамічна конструкція допоможе вирішити багато інтер’єрних проблем.

  1. Коли потрібне полотно для величезного отвору. Якщо у вашому будинку або квартирі є великий отвір, варто встановити в нього розсувну конструкцію. Така модель служитиме одночасно і дверима, і перегородкою. Це рішення особливо актуальне для однокімнатних квартир-студій, де вітальня з’єднана з кухнею Справа в тому, що, згідно з правилами, люди не повинні спати в кімнаті, де є газові труби, а перегородка забезпечить надійну ізоляцію кухні в нічний час.
  2. Вбиральня або ніша. Якщо ви вирішили зробити вбиральню або нішу (наприклад – для ліжка), то звичайні двері вам не підійдуть, адже така конструкція візуально зменшить і перевантажить простір. А ось легка розсувна перегородка ідеально впишеться навіть у «зонований» інтер’єр!
  3. Коли немає місця для відкриття. Розсувні міжкімнатні двері не займають місця при відчиненні, тому поруч із отвором, де стоїть такі двері, можна ставити меблі. Полотно-купе також можна встановити там, де місце для відкриття дуже обмежене (або його практично немає взагалі), наприклад – під сходами, в коморі і т.д.
  4. Коли потрібне незвичайне рішення. Якщо вам здається, що інтер’єр потрібно полегшити, то замовте розсувні двері.

Модель-купе привнесе нотки «легкості» навіть до атмосфери приміщення, декорованого у темних тонах. А ось у кімнаті з вікнами, що виходять на північ, варто встановити дзеркальну розсувну перегородку.

Розсувні двері від «Центру Дверей» – якість, надійність та довговічність

Якщо ви давно шукаєте якісне розсувне полотно, зверніться в салон «Центр Дверей». Багатий асортимент, сертифікована продукція від найкращих виробників України, доступні ціни – ось чому пропозиції цього магазину варті вашої уваги. Крім цього, компанія гарантує швидку та безпечну доставку. Товар точно не постраждає у процесі транспортування, адже його запакують за спеціальною технологією.

У «Центрі Дверей» можна купити готовий варіант або замовити модель за індивідуальними параметрами. При цьому ви зможете вибрати габарити дверей, дизайн, матеріали виготовлення і навіть конструкцію. Професіонали магазину допоможуть вам підібрати найкраще рішення для інтер’єру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні записи